MEDIACE

V pozici nestranného a nezaujatého mediátora vám pomůžeme dohodnout se s druhou stranou. 

Při mediaci probíhá jednání s druhou stranou neformálněv kanceláři mediátora, v čase, na kterém se všichni dohodnou. Pravidla jednání si určíme sami a jednání bude naprosto důvěrné.

Mediace je rychlejší, levnější a šetrnější, než soudní spor. Vyhledají ji zpravidla ti, kdo chtějí dosáhnout win-win řešení a zachovat dobrý vztah.

Vyhrávají ti, kdož se spolu dokázali domluvit, a spolu s nimi i ti, jichž se dohoda týká (rodiče, děti, sousedé, pracovní kolektiv).

CENÍK MEDIAČNÍ SLUŽBY

  • Soudem nařízené první setkání s mediátorkou  stojí Kč 400,- . První setkání s mediátorkou není součástí mediace, trvá přibližně 15 minut a slouží k tom, aby se na základě rozhovoru s mediátorkou strany rozhodly, zda chtějí svou věc řešit mediací a zda si jako mediátorku zvolí Mgr. Martinu Pekárkovou, MBC.

  • Mediace samotná začíná podpisem smlouvy o mediaci a  plynule navazuje na první setkání s mediátorkou. Vlastní mediace stojí Kč 2500,- za započatou hodinu, plus hotové náklady, a je zvykem, že náklady mediačního setkávání platí strany napůl. Účastníci mediace se ale mohou dohodnout na jiném rozložení úhrady mezi sebe.

  • Jsme plátci DPH, které není zahrnuto ve výše uvedených sazbách.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.